Міцубісі Паджеро Спорт

PDF Друк E-mail
15.06.2011 22:46

Міцубісі Паджеро СпортМіцубісі Паджеро Спорт. Він же Челленджер. Він же Монтеро Спорт. І під всіма цими назвами автомобіль відомий на безкрайніх просторах нашої країни. Втім, тут, як і в Європі, його офіційне ім'я — Паджеро Спорт, хоча від класичного п'ятидверного Паджеро цей позашляховик відрізняється істотно. І ні про яку модифікацію не може бути мови, тому що це принципово нова машина, у якої інші завдання, інші можливості і коло покупців дещо інше.
Відмінність Паджеро Спорт від просто Паджеро приховано в другому слові його імені. Дійсно, цей позашляховик нижче за свого іменитого тезку (як спорткар нижче за звичайний автомобіль), і за рахунок меншого зросту володіє кращою аеродинамікою і стійкістю. Загалом, він більш пристосований для їзди зі свистом по швидкісних автобанах, ніж для подолання справжнього бездоріжжя. Хоча конструктори постаралися, щоб в останньому Паджеро Спорт не сильно поступався старшому братику, а іміджмейкери для підтвердження цього випустили позашляховик попустувати на трасах різних ралі, де він зміг блискуче попозувати в бойовій розкрасці перед об'єктивами фото і кінокамер.

Фахівці «Міцубіси» не приховують, що автомобіль призначений для тих людей, які лише зрідка покидають асфальтовані магістралі для проведення на лоні природи пікніків, полювання і рибалки. Повсякденна ж експлуатація позашляховика виникає на звичайних упорядкованих дорогах, тому покупка його більше підійде для задоволення іміджевих запитів, що вимагають виїзду в світ на чомусь незвичайному, при цьому ні в чому не поступливому звичайним легковичкам. Така непроста роль, що припала на долю даного автомобіля. І Паджеро Спорт прекрасно її грає, маючи для цього всі необхідні дані як зовнішні (сильний), так і внутрішні (ну чим я гірше за комфортабельний сімейний універсал?).

Всередині Паджеро Спорт ні що не нагадує про те, що ти розташувався в салоні позашляховика, за виключенням хіба що важеля раздатки та встановлюваного на панелі приладів у модифікації GLS «трьохочного» приладу, що включає термометр зовнішнього повітря, електронний компас, вольтметр і манометр, що показує тиск в системі мастила двигуна.

 
gototop